SISU

The_Logo_of_Shanghai_International_Studies_University

Shanghai Uluslararası Çalışmalar Üniversitesi - SISU

“Dürüstlük, Vizyon ve Akademik Mükemmellik” sloganını taşıyan Shanghai International Studies University (SISU), geniş bir yelpazede yenilikçi profesyoneller ve gelecekteki küresel liderler hazırlamayı taahhüt eden, multidisipliner ve çok kültürlü yapısıyla tanınan uluslararası kabul görmüş, prestijli bir akademik kurumdur. Zamanımızın kritik zorluklarını ele almak için uluslararası uzmanlık.

Tarihçesi

Tarihi, Aralık 1949’da, Çin’in yabancı dilde yüksek öğreniminin şekillendiği en erken kurumlardan biri olarak Doğu Çin Halk Devrimi Üniversitesi’ne bağlı Şangay Rus Okulu’nun kurulmasıyla başladı ve ilk başkanı, Jiang Chunfang, Çin Ansiklopedisi’nin yayınlanmasına öncülük eden Rus ve yayıncı.

SISU, tarihi boyunca, Üniversitenin artan entelektüel kaynak zenginliğinin bir parçası olan Fang Chong, Lu Peixian, Ling Dayang ve Xu Zhongnian da dahil olmak üzere, öğretim ve kültürel arayışlara bağlılığıyla seçkin akademisyenlerin ilgisini çekmiştir.

LİDER AKADEMİ

Çin’de küreselleşmiş ve birinci sınıf bir üniversite olan SISU, sanat, eğitim, ekonomi, işletme ve hukuk ve dil ile edebiyat alanındaki çeşitli disiplinleri başarıyla geliştirmiştir.

Kendi üniversiteleri arasında yüksek bir akademik yapı kurmuş ve devam ettirmiş olan SISU, mevcut 3 ulusal ana disipline ve Avrupa dilleri için ulusal bir lisans eğitimi platformuna ekleyerek, 10 ulusal özellikli uzmanlık ve 6 Şangay önde gelen disiplini sunmak için finanse edilmiştir.

Son yıllarda, SISU’nun ayırt edici gücü, dille ilgili lisans programlarının sayısı ve doktora ve yüksek lisans programlarının sayısı önemli ölçüde artmış ve bu da daha dengeli bir eğitim yapısı sağlamıştır.

Şu anda İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Arapça, Japonca, Yunanca, İtalyanca, Portekizce, Korece, Farsça, Tayca, Vietnamca, Endonezyaca, İsveççe, Hollandaca, İbranice, Ukraynaca, Türkçe dahil olmak üzere 33 modern dilde kurs sunuyoruz. Hintçe, Macarca, Özbekçe, Kazakça, Lehçe, Çekçe, Urduca, Malayca, Svahili, Cava, Peştuca, Tacik ve Çince.Türkçe ve inşa edilmiş 6 dilde, Latince, Eski Yunanca, Eski İngilizce, Sanskritçe, Klasik Süryanice ve Esperanto dili öğretmektedirler.

SISU’nun Tercümanlık ve Tercüme Enstitüsü (GIIT), dünyanın en iyi 15 profesyonel konferans çevirmen okulunun tek Asya üniversitesi olan Uluslararası Konferans Tercümanları Derneği (AIIC) tarafından en yüksek dereceye layık görülmüştür.

Detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçiniz.

SISU MİSAFİRHANESİ

İki Kişilik Oda: RMB 90-105 (Günlük)

Tek Kişilik Oda: RMB 140-170 (Günlük)

SISU HOTEL

İki Kişilik: RMB 80-95 (Günlük)

Tek Kişilik: RMB 160-190 (Günlük)

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ YURDU

İki Kişilik Oda:RMB 50 (Günlük)

Tek Kişilik Oda:RMB 100 (Günlük)

Yurt Başvuru Ücreti: RMB 450-800

Başvuru Ücreti: USD 50

Fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçiniz.

Shanghai Uluslararası Çalışmalar Üniversitesi

kay't butonss