Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ( Tianjin )

tianjin science and tech

Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Tianjin şehrinde yer alan Tianjin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, doğrudan Çin Halk Cumhuriyeti Eğitim Bakanlığı’nın yönetiminde bulunan ve aynı zamanda devlet tarafından öncelikli olarak yatırılacak ve inşa edilecek “211 Projesi” olarak listelenen kilit bir üniversitedir.

1958 yılında kurulan Üniversite, şimdi 62 lisans programı, 39 yüksek lisans programı ve yaklaşık 11 doktora programı da dahil olmak üzere geniş bir program yelpazesi sunmaktadır, Çin dilleri, işletme, ekonomi, hukuk, eğitim, edebiyat, tıp disiplinleri ile doğal bir bütündür. vb.

Tianjin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, 1.06 milyon metrekarelik bir sele sahip bir kampüse sahiptir, ahşap ve yeşildir, bir sürü kokulu çiçekle çevrilidir.Telefon, tüm öğrenciler ve öğretmenler için kapsamlı bir destek hizmeti sunmaktadır. Kampüste kolayca erişilebilen başlıca tesisler Kampus Bilgisayar Ağları’nın ana ağını da kurmuş ve çoklu ortam ders malları etrafında merkezlenmiş interaktif ağ eğitim platformları kurmuş, üniversite kütüphanesinde web tabanlı 700 binin üzerinde kitap ve dergi bulunmaktadır. Katalog ve ana sayfa, yüksek kaliteli kaynaklara yönlendirmenin yanı sıra tüm kütüphane hizmetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi sağlar.

Tianjin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, uluslararası işbirliğine ve borsalara büyük önem veriyor ve dünya çapında birçok üniversite ve araştırma enstitüsü ile işbirliği ilişkileri kurmuş, aynı zamanda ünlü yabancı alimleri ve siyasi kişileri yarı zamanlı profesörler, onursal profesörler veya ziyaret profesörleri olmaya davet ediyor. Üniversitenin 30’dan fazla uluslararası öğrencisi için şu anda 17 programı var ve çoğu programa göre tüm dersleri tamamladıktan sonra diploma ve diploma almaya hak kazanmış, ayrıca farklı ülkelerden 12 yabancı öğretmen ve Bölgeler: Tianjin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, uluslararası öğrencilerin ve öğretmenlerin kampüs yaşamına getirdiği kültürel çeşitliliği memnuniyetle karşılamaktadır.

Kuruluşundan sonraki geçmiş yıllarda, Tianjin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, öncü araştırmalarının ve yüksek kaliteli öğretimin gücü ile tanınmaya başlamıştır, Tianjin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi mezunları işverenler tarafından ödüllendirilmektedir ve Son yıllarda% 68’den fazla.

Tianjin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, CUAA (Çin Üniversitesi Mezunlar Derneği) tarafından 200 üniversiteden 189’unda Çin’de, Netbig Eğitimine göre de Çin’in en iyi 210 üniversitesi arasında yer almaktadır.

Olumlu yeni gelişme fırsatlarından faydalanan ve yeni zorluklarla teşvik edilen Tianjin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, hem yurtiçinde hem de yurtdışında iyi bilinen üst düzey bir üniversite kurmak için çok çalışıyor. Üniversitenin öğretim, bilimsel araştırma ve diğer tüm çalışmalarını uluslararası ileri seviyelere yükseltmek, böylece üniversitenin yakın gelecekte uluslararası akademik çevrelerde daha yüksek pozisyon ve prestij kazanmasını sağlamak.

Detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçiniz.

[wp_table id=5366/]

Detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçiniz.

Merkez Kampüs

Uluslararası Öğrenci Yurdu
İki kişilik Oda: 37 Yuan (günlük)

Özel tuvalet, banyo, internet ve ortak mutfak mevcuttur. Fiyatlar değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için kurumumuz ile iletişime geçiniz.

Tianjin Gezi Rehberi‘mizi sonlandırmadan önceki son konu! Tianjin’de hem kıyafet alışverişi hem de elektronik alışverişi yapabilmek için birçok alışveriş merkezi mevcut.

Tianjin seyahatinde mutlaka gezilmesi gereken yerler listesinin başında; bir bakışta herkesi büyüleyen Tianjin Eye, her bir köşesi sadece porselenden yapılmış olan Porselen Evi, şehre bambaşka bir hava katan Hai Nehri, hediyelik ve kültürel eşyaların tek adresi Tarihi Kültür Caddesi, görenleri kendine büyüleyen Tianjin Binhai Kütüphanesi ve bir Çin gezisinin olmazsa olmazı olan Huangyaguan Changcheg Çin Seddi var! 

Tianjin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

kay't butonss